درباره آراز ترانس

درباره ما

به تجربه و تخصص ما اعتماد کنید

شرکت آراز ترانس تبریز در سال ۱۳۸۷ با هدف تولید، تأمین و ارائه خدمات مهندسی در زمینه ترانسفورماتور و تجهیزات قدرت شروع به کار نمود. سیاست این شرکت از ابتدای تأسیس، تلفیق دانش فنی و تجربه عملی در راستای ارتقای کیفیت محصولات و خدمات ارائه‌ شده به کارخانجات و صنایع مختلف بوده است. در آغاز، تولیدات و خدمات این شرکت در زمینه ساخت، انجام تعمیرات و نگهداری انواع ترانسفورماتورهای توزیع، فوق‌ توزیع و ویژه بود و با بهره‌ گیری از توان علمی متخصصین طراحی در کنار تجربه عملی بالای تیم اجرا و نیز استفاده از مواد اولیه با کیفیت و همچنین تجهیزات آزمایشگاهی جامع تست ترانسفورماتور به همراه سابقه بازرگانی چندین ساله با شرکت‌ های معتبر اروپایی این مجموعه را قادر ساخته است که بتواند پاسخگوی نیاز تمام مشتریان در صنایع مختلف باشد.

پس از گذشت دو سال از آغاز به کار شرکت و نیازسنجی و اشراف کامل بر وضعیت صنایع ذوب در سطح کشور، شرکت آراز ترانس تبریز با ساخت و تهیه دستگاه‌ ها و تجهیزات پیشرفته و دقیق و همچنین با دسترسی به مواد خام با کیفیت و رعایت کامل موازین استانداردهای تولید، اقدام به تولید تخصصی قطعات کوره‌ های القایی نمود به‌ گونه‌ ای که این مجموعه در حال حاضر بزرگترین و تخصصی‌ ترین شرکت تولید قطعات کوره‌ های القایی در سطح کشور بوده و آماده پاسخگویی به نیازهای متنوع تمامی مشتریان است.

خدمات شرکت آراز ترانس در این زمینه شامل تولید قطعات اصلی کوره‌ های القایی، نظیـر کویل، یوک (شانت)، کابل‌ های آبگرد، رآکتور (چوک ـ لینک) و کلید تغییر بوته با طراحی‌ های متنـوع و بر حسب نیـاز مشتری، تأمین تجهیزات و قطعات مورد استفاده در تابــلوهای قدرت و فرمان سیستم الکتریکی کوره، تهیه مواد عایقی مورد استفاده در بخـش‌ های مختلف کوره، انجام تعمیرات مورد نیاز و همچنین ارائه خدمات مشاوره‌ ای برای بهبود وضعیت کوره، نوسازی و بهسازی آن است.

باور و اعتقاد ما این است که مهم ترین عامل پایداری یک کسب و کار، میزان ارزش آفرینی آن برای مشتریانش است.

در سال‌ های اخیر و با گسترش دامنه فعالیت‌ های بازرگانی، شرکت آراز ترانس اقدام به تأمین مواد کامپوزیتی، عایق و نسوزهای خاص نموده است. این مواد شامل طیف وسیعی از قطعات مورد استفاده در صنایع مختلف بوده و هریک دارای ویژگی‌ های فیزیکی و شیمیایی خاص خود هستند.

این شرکت با بهره‌گیری از متخصصین مجرب خود، قادر به ارائه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه انتخاب محصول بهینه برای هر کاربرد خاص و همچنین تأمین اکثر مواد کامپوزیتی، فایبرگلاس، عایق‌ های سلولوزی، کامپوزیت‌ های ویژه و محصولات مختلف تولید شده از میکا می‌ باشد.