041-42544314

تامین تجهیزات و ملزومات صنایع ریخته‌گری و قطعه‌سازی

قطعه چیست ، قطعه‌ساز کیست؟

در مفهوم کلی، قطعه به اجزا و قطعات ساخته شده از عناصرخام اولیه اطلاق می‌گردد، قطعه‌سازان کسانی هستند که مسئولیت و وظیفه این تبدیل از مواد اولیه به قطعه نهایی را برعهده می‌گیرند.قطعه‌سازی امروزه یکی از پرکاربردترین و کلیدی‌ترین صنایع در جهان می‌باشد، رشد سریع جمعیت و روند اعجاب‌انگیز صنعتی‌شدن در جوامع بشری نیاز بشر به برخورداری از امکانات پیشرفته قطعه‌سازی را بیش‌از یش ضروری ساخته‌است. از بین صنایع مختلف در سطح جهان صنایع خودروسازی، ماشین‌سازی صنعتی و تولید لوازم خانگی از جمله صنایعی هستند که بیشترین ارتباط و بستگی را با صنعت قطعه‌ سازی دارند.

قطعات از نظر جنس مواد اولیه مورداستفاده و روشهای تولید به انواع متنوعی تقسیم بندی می‌شوند. دیاگرام‌های زیر عمده جنس مواد اولیه مورد استفاده در قطعه‌سازی و روش‌های اصلی تولید قطعات را نمایش می‌دهند.

آراز ترانس چه کمکی به ریخته‌گران و قطعه‌سازان می‌کند؟

شرکت آراز ترانس بواسطه روابط نزدیک با تولیدکنندگان تجهیزات، ملزومات و مواد اولیه صنایع ریخته‌گری و قطعه‌سازی در خارج از کشور (عمدتا کشورهای اروپایی) اقدام به تامین انواع ماشین‌آلات و مواد مصرفی صنایع ریخته‌گری و قطعه‌سازی در داخل کشور می‌نماید.خدمات قابل رائه در این بخش طیف وسیعی را از ارائه خدمات طراحی و مشاوره، تامین ماشین‌آلات و ملزومات صنایع ریخته‌گری ثقلی، ریخته‌گری تحت‌فشار (دایکاست)، ماهیچه‌سازی، تامین مواد مصرفی ریخته‌گران و قطعه سازان تا تولید قطعات به روش پرینت سه‌بعدی، دستگاههای تست و کنترل کیفیت دربرمی‌گیرد.

نمودار زیر به تفکیک انواع خدمات قابل ارائه از طرف این شرکت را در خصوص صنایع ریخته‌گری و قطعه‌سازی نشان می‌‎دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر لطفا با مسئولین مرتبط در شرکت تماس بگیرید.